AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

HLAVNÍ SOUTĚŽ

Hledat dle názvu:
Pořadí
(celkově/ve svém makroregionu)
KLUB MAKROREGION PIVNÍ Č. SPORTOVNÍ Č. DIGITÁlNÍ Č. CELKEM BODŮ 
1/1 FK Ostrov M1 150 124 125 399
2/2 SK Buštěhrad M1 150 120 125 395
3/3 FK Staňkov "A" M1 135 118 119 372
4/4 TJ Sokol Kozojedy M1 141 105 125 371
5/1 Tatran Hrochův Týnec M2 123 122 125 370
6/2 SK ŽIBŘIDICE M2 123 118 125 366
7/3 Slavoj Bohušovice nad Ohří z.s. M2 150 90 125 365
8/4 TJ Melechovan Kouty M2 122 117 125 364
9/5 FK Union Strašnice B M1 120 105 125 350
10/1 TJ Myslibořice z.s. M3 147 94 107 348
11/5 TJ Sokol Veltěž M2 104 109 125 338
12/6 FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou "B" M2 98 115 125 338
13/6 TJ Sokol Mladotice A M1 150 107 77 334
14/2 Sokol Stará Ves M3 102 109 121 332
15/7 TJ Sokol Lipí M1 150 100 77 327
16/8 FK Ledce M1 147 58 115 320
17/9 SK Petrovice "B" M1 141 82 93 316
18/10 Tělovýchovná jednota KLÁŠTER M1 132 105 79 316
19/11 TJ Holoubkov A M1 102 116 97 315
20/3 Nová Včelnice B M3 93 102 119 314
21/12 FK Staňkov C M1 121 112 77 310
22/13 TJ Zdemyslice z.s. M1 98 106 103 307
23/4 Sokol Puklice B M3 87 102 115 304
24/5 Sokol Puklice A M3 87 102 113 302
25/6 TJ Štítná nad Vláří, z.s. M3 126 96 77 299
26/14 TJ SOKOL MYSLÍV M1 68 98 125 291
27/15 TJ Sokol Město Touškov z.s. M1 123 103 64 290
28/7 TJ Sokol Lipník M2 101 93 94 288
29/8 TJ Tatran Míčov z.s. M2 93 84 110 287
30/16 TJ Sokol Žichlice M1 99 86 101 286
31/17 SK Smíchov Plzeň M1 120 92 73 285
32/18 Sokol Kozolupy A M1 138 70 77 285
33/7 FK Šardice M3 114 113 57 284
34/8 FC Rakšice M3 75 120 88 283
35/9 SK Olbramovice B M2 75 107 99 281
36/19 TJ Holoubkov B M1 81 108 91 280
37/20 TJ Viktoria Vestec M1 120 74 85 279
38/21 TJ SOKOL POSTŘEKOV B M1 123 100 55 278
39/9 SK Řetězárna ,,A,, M3 129 70 79 278
40/22 Sokol Kozolupy B M1 105 94 77 276
41/10 FK Meteor Tábor M2 129 61 83 273
42/11 TJ SOKOL ČESKÉ KOPISTY M2 105 112 55 272
43/23 TJ Sokol Mladotice B M1 150 45 77 272
44/12 TJ SOKOL ZDISLAVICE M2 97 87 87 271
45/24 TJ Jiskra Vranov, spolek M1 132 64 75 271
46/10 SK Záhorovice,z.s. M3 111 84 75 270
47/11 TJ Štítná nad Vláří,z.s. M3 126 59 85 270
48/12 TJ BŘIDLIČNÁ "B" M3 114 78 75 267
49/13 TJ Sokol Plavsko M3 87 112 67 266
50/25 SK Čtyři Dvory, z.s. A M1 99 92 75 266
51/14 FK Suchov M3 75 98 93 266
52/26 Fotbalový klub Trafo Hadačka, z.s. M1 108 49 108 265
53/13 FK Chotusice 1932 z.s. M2 96 77 91 264
54/15 TJ Sokol Nevšová M3 82 114 67 263
55/14 SK Křičeň M2 78 100 85 263
56/16 TJ Břidličná "a" M3 120 67 75 262
57/27 TJ Sokol Hlohová M1 116 85 58 259
58/28 Sportovní klub Kovodružstvo Strážov z.s. M1 126 113 20 259
59/29 SOKOL Damnov M1 93 88 75 256
60/30 TJ Dobřany M1 87 91 77 255
61/17 SK Petrov-SobotÍn M3 98 91 65 254
62/31 TJ Čechie Přikosice "A" M1 96 75 83 254
63/32 SK Baník Libušín, z.s. M1 75 116 63 254
64/18 Fotbalový Club Rapotice b, z.s. M3 81 115 57 253
65/33 TJ SOKOL POSTŘEKOV A M1 138 58 57 253
66/34 TJ Slavoj Koloveč B M1 80 113 59 252
67/35 Tj Baník Pila M1 66 124 61 251
68/36 TJ Čechie Příkosice "B" M1 84 73 93 250
69/15 TJ Sokol Moravany B M2 78 97 74 249
70/16 TJ Dynamo Lindava M2 63 110 75 248
71/17 FK Kratonohy B M2 99 105 42 246
72/18 TJ SOKOL ŠKVOREC - A team M2 90 72 84 246
73/19 Sportovní klub Jeníkovice, z.s. M2 78 87 79 244
74/19 TJ Slavoj Třešť A M3 69 99 75 243
75/37 TJ SOKOL CERNOSIN M1 150 52 40 242
76/38 TJ Sokol Čisovice,z.s. M1 75 120 45 240
77/39 TJ SOKOL DOLNÍ LUKAVICE M1 96 110 34 240
78/40 Sokol Písnice 1928 M1 60 103 75 238
79/20 SK Řetězárna ,, B,, M3 78 78 79 235
80/20 SK SPARTAK SLATIŇANY M2 81 96 57 234
81/41 TJ Sokol Lhota A M1 87 58 89 234
82/42 SK Větřní B M1 48 101 83 232
83/43 TJ Vitějovice M1 60 85 85 230
84/21 TJ Sokol Radčice M2 90 62 75 227
85/44 TJ Start Dešenice, z.s. M1 61 105 61 227
86/45 AFK Březina M1 123 60 42 225
87/46 TJ Sokol Dobříč M1 105 109 10 224
88/22 TJ Jaroslav,z.s. M2 78 94 50 222
89/21 TJ Slavoj Třešť B M3 60 98 63 221
90/47 SK Lhenice,z.s. A M1 33 112 75 220
91/48 TJ Hvězda Trnovany,z.s. M1 118 45 55 218
92/22 TJ Sokol Bobrová M3 129 88 0 217
93/23 TJ Hostim M3 42 85 89 216
94/49 Baník Zbůch B M1 60 100 55 215
95/50 TJ Sokol Hunčice ´A´ M1 84 78 53 215
96/23 TJ ZD Vlastiboř M2 75 53 87 215
97/24 SK Tuněchody "A" M2 12 87 115 214
98/51 TJ Hrádek M1 82 56 75 213
99/25 MSK Benešov nad Ploučnicí, z.s. M2 75 63 75 213
100/24 Fotbalový Club Rapotice a,z.s. M3 52 97 63 212
101/26 FC Chotěboř A M2 24 105 83 212
102/52 SK Větřní A M1 60 69 83 212
103/53 Sportovní klub Chyňava, z.s. M1 59 102 50 211
104/25 TJ Nová Včelnice M3 86 37 85 208
105/27 Tj Sokol Postupice z.s. M2 70 71 66 207
106/28 Tj Sokol Postupice A z.s. M2 61 73 73 207
107/29 Fotbalový klub Chuderov, o.s. M2 18 114 75 207
108/26 SK Horní Lhota.z.s. M3 78 53 75 206
109/54 Fk Novosedlice M1 99 94 13 206
110/55 TJ Slavoj Ledenice A M1 42 83 81 206
111/56 SK Lhenice,z.s. B M1 33 112 61 206
112/57 Slávie Kakejcov M1 87 83 35 205
113/30 AFK Ostřešany,z.s. M2 62 96 45 203
114/31 SK Bezno - Sovínky M2 93 32 77 202
115/58 Fotbalový klub Hostomice, z.s. M1 76 82 44 202
116/32 SK Horní Cerekev M2 30 100 71 201
117/59 TJ Start Tlumačov A M1 72 118 10 200
118/33 TJ Přelovice B M2 24 93 83 200
119/60 Tj KRÁLOVA LHOTA M1 36 104 59 199
120/34 SK Čechie Veltruby,z.s. M2 42 69 87 198
121/61 Tj Sokol Zahořany M1 4 122 71 197
122/62 SOKOL PIČÍN A M1 87 88 20 195
123/35 FK Vysoká M2 19 117 59 195
124/36 SK Rozhovice M2 12 97 85 194
125/27 TJ Pavlice M3 12 104 78 194
126/37 SK STOLANY M2 21 93 79 193
127/28 TJ Klimkovice, z.s. M3 59 71 63 193
128/63 TJ SLOVAN Vejprty M1 72 120 0 192
129/29 TJ SAPELI POLNÁ M3 27 82 83 192
130/30 TJ Slavoj Třešť C M3 30 77 83 190
131/64 SK Krchleby 1921 M1 36 118 35 189
132/65 SK Čtyři Dvory, z.s. B M1 93 65 30 188
133/31 TJ Roma Jihlava M3 24 82 81 187
134/38 TJ Noviny z.s. M2 75 81 30 186
135/66 TJ Slovan Černý Dub M1 90 86 10 186
136/32 TJ Sokol Slavonice A M3 30 73 83 186
137/39 SOKOL LOVČICE M2 42 115 28 185
138/67 TJ Baník Stříbro senioři M1 48 61 75 184
139/68 TJ Slavoj Ledenice B M1 48 61 75 184
140/33 AC BUK M3 12 62 109 183
141/69 Baník Zbůch A M1 33 94 55 182
142/40 TJ Městec M2 72 50 60 182
143/34 TJ Sokol Kostice M3 75 70 36 181
144/41 SK Tuněchody B M2 0 85 96 181
145/42 TJ Slavoj Skřivany, z.s. M2 75 84 21 180
146/43 SK KOŽLÍ "A" M2 18 112 50 180
147/35 SK Březůvky M3 18 88 73 179
148/70 Sk viktoria lom M1 48 74 55 177
149/44 TJ Sokol Prackovice nad Labem, z.s. M2 12 117 48 177
150/71 FC Nové Hodějovice M1 49 55 73 177
151/72 SK Lišov A M1 15 124 38 177
152/45 Tělovýchovná jednota Dynamo Rosice, spolek M2 63 38 75 176
153/73 FK JINOČANY M1 72 93 10 175
154/74 SK SLOVAN Plzeň 1910 M1 47 116 10 173
155/46 FK Pertoltice z.s. M2 48 90 35 173
156/47 Fotbalový club Krásný Les M2 69 83 20 172
157/75 FK Žižice M1 12 102 58 172
158/76 Tělovýchovná jednota Oldřichov,spolek M1 12 122 38 172
159/77 SK Lišov B M1 15 91 65 171
160/48 Sportovní tým při Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské Českého vysokého učení technického v Praze Tralalalala, z. s. M2 12 95 63 170
161/49 SK Tučapy, z.s. M2 57 98 15 170
162/78 TJ Baník Union Nové Sedlo,z.s. M1 56 103 11 170
163/50 TJ Sokol Morašice M2 31 83 55 169
164/51 Tělovýchovná jednota Velké Poříčí z.s. M2 12 115 40 167
165/52 FC Chotěboř C M2 15 91 61 167
166/79 TJ SPARTAK ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM M1 93 52 20 165
167/53 FKA Velké Chvojno M2 12 115 38 165
168/36 Fotbalový klub Výšovice M3 47 66 50 163
169/37 TJ Pitín M3 57 59 46 162
170/54 TJ Sokol Košice M2 75 42 45 162
171/55 TJ Tatran Miřetice M2 36 88 38 162
172/80 TJ Sokol Lhota B M1 84 42 35 161
173/81 FC Chotíkov 1932 z.s. M1 72 89 0 161
174/38 SK Kamenice 1933 M3 0 97 63 160
175/82 TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří, z.s. M1 39 121 0 160
176/83 Sportovní klub Chyňava, z.s. B M1 49 63 46 158
177/39 FKD B M3 0 121 37 158
178/84 TJ Slávia Úněšov A M1 0 123 35 158
179/56 TJ Rudník z,s. M2 89 43 26 158
180/40 TJ Sokol Deštná, z.s. M3 84 62 12 158
181/85 FC Šumava Frymburk A M1 36 87 35 158
182/41 FO SK Svratka 1932 M3 15 61 81 157
183/42 TJ Sokol Předín M3 41 115 0 156
184/86 FC Švihov M1 12 112 32 156
185/87 TJ Sokol Poděvousy M1 33 76 46 155
186/43 TJ Sokol Slavonice B M3 27 45 83 155
187/88 SOKOL PIČÍN B M1 87 46 20 153
188/57 Sokol Horní Počaply M2 0 98 55 153
189/89 SK Obory o.s. M1 63 89 0 152
190/58 TJ Union Děčín M2 39 103 10 152
191/90 TJ VIKTORIA VESTEC B M1 35 84 33 152
192/91 TJ FAAL Studánka M1 25 92 35 152
193/59 FC Chotěboř B M2 30 47 75 152
194/44 FKD A M3 8 98 45 151
195/60 TJ Přelovice A M2 24 48 79 151
196/92 Slavia Úněšov B M1 13 117 20 150
197/45 TJ SOKOL SEHRADICE M3 75 38 36 149
198/46 TJ Sokol Charvátská Nová Ves "B" M3 0 88 61 149
199/61 TJ Sokol Pokratice M2 21 128 0 149
200/93 Meclov B M1 30 108 10 148
201/94 Tělovýchovná jednota Sokol Mochtín M1 12 85 51 148
202/62 SK Sparta Dašice A M2 69 61 17 147
203/63 T.J Sokol Bystré M2 12 100 35 147
204/64 FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU "A" M2 12 85 50 147
205/65 TJ Sokol Moravany A M2 24 47 75 146
206/66 TJ Sokol Janov M2 0 124 22 146
207/47 FC PEČ M3 26 87 32 145
208/95 TJ Drozdov z. s. M1 57 68 20 145
209/96 TJ Start Tlumačov B M1 51 83 10 144
210/97 SK Bolešiny "A" M1 0 107 37 144
211/48 TJ Sokol Bělotín, z. s. M3 24 105 14 143
212/67 Tělovýchovná jednota Rozvoj Křesetice, z.s. M2 15 116 10 141
213/68 TJ Jankovice M2 28 57 55 140
214/98 Tělovýchovná jednota Trnová M1 15 125 0 140
215/99 Sokol Přehýšov M1 13 85 42 140
216/100 TJ ZD Kovářov M1 0 84 55 139
217/101 fk Calofrig BOROVANY M1 15 43 81 139
218/49 TJ Sokol Kostice B M3 30 98 11 139
219/102 TJ ZD Meclov A M1 18 110 10 138
220/103 Tj Sokol Dolní Bělá, z.s. M1 36 82 20 138
221/104 TJ Sokol Skomelno M1 12 65 61 138
222/105 TJ Chlum M1 38 87 12 137
223/106 TJ Sedmihoří Oplotec z.s. M1 56 40 41 137
224/50 FK Lubná 1959 M3 30 70 36 136
225/51 FAK Břeclav, o. s. M3 33 81 22 136
226/107 SK Slavia Jesenice A M1 18 81 36 135
227/108 Praktic FC Pištín, z.s M1 37 15 83 135
228/52 FK SlavonÍn M3 42 80 11 133
229/69 Sparta Mratín M2 57 54 21 132
230/53 TJ Jiskra Měřín B M3 12 96 24 132
231/54 SK Horní Žďár M3 84 33 13 130
232/109 Jiskra Křelovice M1 24 75 31 130
233/55 FC Tatran Touax Supíkovice M3 15 66 47 128
234/110 Tělovýchovná jednota Sokol Měčín M1 0 118 10 128
235/111 Sparta Sulkov B M1 12 70 44 126
236/70 TJ Sokol Sendražice M2 12 113 0 125
237/71 SK Velemín z.s. M2 18 107 0 125
238/56 TJ Jiskra Měřín M3 15 88 21 124
239/72 ČFK Brňany, z.s. M2 39 59 25 123
240/57 FC Babice M3 0 112 10 122
241/112 Fotbalový klub Lažiště, z.s. M1 0 122 0 122
242/73 Vrchotovy Janovice "A" M2 26 85 10 121
243/74 TJ Sokol Krouna M2 12 90 19 121
244/75 TJ Slavoj Cerekvice nad Loučnou, z.s. M2 14 107 0 121
245/113 TJ Sokol Střížovice M1 30 53 36 119
246/114 SK Slavia Vejprnice z.s. M1 52 57 10 119
247/115 TJ Sokol Konstantinovy Lázně M1 0 118 0 118
248/116 TJ Sokol Osvračín "A" M1 12 89 17 118
249/117 Tělovýchovná Jednota Sokol Holostřevy z.s. M1 12 93 12 117
250/118 SK Všeruby M1 0 107 10 117
251/119 Fotbalový klub FC Zličín M1 36 81 0 117
252/76 Sparta Sosnová M2 12 104 0 116
253/77 SK Lázně Bohdaneč z.s. M2 0 62 52 114
254/120 SK BOLEŠINY "B" M1 0 104 10 114
255/78 FK STRÁŽ pod RALSKEM M2 18 96 0 114
256/121 Tělovýchovná jednota Sokol Sulislav M1 18 76 20 114
257/58 FK Bělá pod Pradědem z.s. M3 0 103 10 113
258/79 SK KOŽLÍ "B" M2 18 60 35 113
259/122 SK Družec 1923 M1 0 112 0 112
260/80 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Přelouče A M2 18 55 39 112
261 FC Nový Hradec Králové 30 71 10 111
262/123 SK Nezbavětice M1 18 93 0 111
263/124 TJ Sokol Běšiny M1 72 28 10 110
264/125 TATRAN TŘEMOŠNÁ z.s. A M1 15 95 0 110
265/81 FK Makov Hůrka M2 0 89 20 109
266/82 Tělovýchovná Jednota sokol Újezd U Přelouče b M2 18 53 38 109
267/126 TJ Slavoj Obecnice M1 0 99 10 109
268/127 Čechie Nový Jáchymov M1 0 98 10 108
269/83 SK Roma Neratovice z,s M2 12 96 0 108
270/128 Fotbalový klub Brod nad tichou, Z.s. M1 0 97 10 107
271/59 TJ Sokol Hostašovice M3 57 49 0 106
272/129 BanÍk Zadní Chodov M1 0 96 10 106
273/130 FC Šumava Frymburk B M1 30 41 35 106
274/60 TJ Sokol Tvarožná Lhota M3 18 42 45 105
275/131 TJ Sokol Pňovany M1 0 51 53 104
276/84 TJ MOJŽÍŘ B M2 0 78 25 103
277/61 SK Lipová-lázně M3 0 93 10 103
278/62 FK Vrbice 1959 M3 0 102 0 102
279/85 SK Sparta Dašice B M2 12 80 10 102
280/86 TJ Sokol Tichonice M2 0 102 0 102
281/87 FC Lomnice nad Popelkou M2 0 102 0 102
282/88 TJ Slovan Kamenice nad Lipou B M2 0 91 10 101
283/63 FC Valašské Příkazy M3 0 90 10 100
284/64 TJ Sokol Šebkovice "B" M3 0 65 35 100
285/89 Tělocvičná jednota Sokol Terezín M2 0 100 0 100
286/65 Tělovýchovná jednota Sokol Nedakonice M3 0 89 10 99
287/66 TJ Sokol Šebkovice "A" M3 12 52 35 99
288/67 TJ Sokol Charvátská Nová Ves "A" M3 28 70 0 98
289/68 Tělovýchovna jednota Podyji Černič z.s. M3 61 37 0 98
290/69 TJ Jiskra Nová Bystřice M3 36 49 13 98
291/90 FK Brniště M2 0 97 0 97
292/132 TJ Sokol Osvračín "B" M1 11 57 29 97
293/133 Tělovýchovná jednota SoKol Suché M1 9 73 15 97
294/134 SK Střížov M1 0 97 0 97
295/135 TJ Staré Sedliště z.s. M1 12 70 13 95
296/91 Fotbalový oddíl PV FC Polevsko M2 0 84 10 94
297/70 Rudice M3 0 82 10 92
298/92 TJ VALY M2 0 91 0 91
299/136 SK Slavia Jesenice B M1 0 80 10 90
300/137 TJ PROBOSTOV M1 12 77 0 89
301/138 TJ Sokol Údlice, z.s. M1 12 77 0 89
302/93 TJ Sokol Stárkov, z.s. M2 21 27 40 88
303/139 SK Ervěnice - Jirkov M1 0 88 0 88
304/71 Sportovní klub Rohozná M3 12 56 20 88
305/140 T.J. Sparta Sulkov z.s. M1 12 76 0 88
306/72 FSC Stará Říše C M3 0 77 10 87
307/141 FK Union Strašnice M1 0 52 35 87
308/94 FK Krásná Studánka B M2 12 75 0 87
309/95 SK SPOMYŠL, z.s. M2 12 75 0 87
310/142 TJ Sokol Srbice M1 0 86 0 86
311/73 Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice M3 0 76 10 86
312/96 Tělovýchovná jednota Klíčany M2 0 74 10 84
313/143 TJ Sokol Žinkovy M1 0 74 10 84
314/97 TJ MOJŽÍŘ A M2 0 70 13 83
315/74 TJ Jiskra Měřín C M3 12 57 13 82
316/144 TJ TATRAN Třemošná B M1 0 70 10 80
317/75 TJ Litohoř M3 0 70 10 80
318/98 Tělovýchovná jednota Sokol Hořepník M2 12 68 0 80
319/99 TJ sokol zahrádky M2 0 47 32 79
320/145 Čechie Halže M1 0 68 10 78
321/100 FC Bílé Podolí M2 18 59 0 77
322/146 Sokol CEHNICE z.s. M1 0 55 21 76
323/147 Sokol Cehnice "B" M1 0 54 22 76
324/76 TJ Sokol Kobylí M3 0 74 0 74
325/148 TJ Sokol Vysoká Libyně M1 13 38 23 74
326/77 TJ HORNÍ KOUNICE M3 12 61 0 73
327/101 FK Chotyně 2012 M2 6 45 20 71
328/78 TJ Nezdenice z.s M3 12 59 0 71
329/149 Slavoj Koloveč M1 14 57 0 71
330/150 SK Kdyně 1920 M1 0 59 10 69
331/79 TJ Sokol Velké Opatovice M3 12 57 0 69
332/151 Sportovní klub Doubravan Újezd M1 12 57 0 69
333/80 Sportovní fotbalový klub Nedvězí M3 0 68 0 68
334/102 TJ Velichovky, z.s. M2 0 68 0 68
335/103 SK Jevíčko M2 0 68 0 68
336/81 SK Valeč M3 0 57 10 67
337/152 TJ Lučina Ptenín M1 0 55 12 67
338/153 SLOVAN KVÍČOVICE M1 12 45 10 67
339/154 SK VOCHOV 1930 M1 12 55 0 67
340/104 TJ TATRAN Ctětín, z.s. M2 12 55 0 67
341/155 TJ Sokol Kostelec M1 0 66 0 66
342/156 SK Kyselka M1 0 55 10 65
343/82 Baník OKD Doubrava M3 0 54 10 64
344/83 TJ Haná Nezamyslice M3 12 52 0 64
345/84 Tj Podyjí Černíč B M3 24 40 0 64
346/105 SK Obrataň M2 0 63 0 63
347/85 Fotbalový klub Pustějov M3 12 50 0 62
348/106 TJ Sokol Plaňany M2 0 51 10 61
349/86 Fc Cerveny Hradek M3 12 48 0 60
350/107 FK - Přelouč B M2 0 47 10 57
351/108 SK Starý Bydžov M2 0 57 0 57
352/157 Tatran Kamenný Přívoz z.s. M1 12 42 0 54
353/109 FK Slavoj Čistá M2 0 42 10 52
354/87 TJ Tupesy M3 0 40 0 40
355/158 TJ Sokol Blížejov M1 0 39 0 39
356/88 TJ SOKOL RUDICE 1922 z.s. M3 0 37 0 37
357/110 Sportovní klub Popkovice M2 0 34 0 34
358/159 TJ Zborov M1 0 33 0 33
359/111 FK Červené Pečky M2 0 20 10 30
Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let.