AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

PODZIMNÍ SEZONA

Hledat dle názvu:
Pořadí
(celkově/ve svém makroregionu)
KLUB MAKROREGION PIVNÍ Č. SPORTOVNÍ Č. DIGITÁlNÍ Č. CELKEM BODŮ 
1/1 TJ Melechovan Kouty M2 75 103 125 303
2/1 FK Ostrov M1 75 102 125 302
3/2 SK ŽIBŘIDICE M2 75 98 125 298
4/3 Tatran Hrochův Týnec M2 75 95 117 287
5/4 FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou "B" M2 75 85 125 285
6/1 Nová Včelnice B M3 75 93 113 281
7/5 TJ Sokol Veltěž M2 75 79 125 279
8/2 SK Buštěhrad M1 75 85 115 275
9/3 FK Union Strašnice B M1 75 79 111 265
10/6 Slavoj Bohušovice nad Ohří z.s. M2 75 59 123 257
11/7 SK Olbramovice B M2 75 80 99 254
12/4 FK Staňkov "A" M1 75 80 99 254
13/5 TJ Sokol Kozojedy M1 75 53 125 253
14/2 Sokol Puklice B M3 75 61 115 251
15/3 FC Rakšice M3 75 87 88 250
16/6 TJ Zdemyslice z.s. M1 75 69 103 247
17/4 Sokol Puklice A M3 75 58 111 244
18/5 TJ Myslibořice z.s. M3 75 61 107 243
19/6 Sokol Stará Ves M3 51 74 115 240
20/7 TJ Sokol Žichlice M1 75 62 101 238
21/8 TJ Sokol Mladotice A M1 75 84 77 236
22/9 TJ Sokol Město Touškov z.s. M1 75 89 64 228
23/7 TJ Sokol Plavsko M3 75 88 65 228
24/10 FK Staňkov C M1 75 77 75 227
25/8 TJ Tatran Míčov z.s. M2 63 53 110 226
26/11 SOKOL Damnov M1 75 74 75 224
27/12 Tělovýchovná jednota KLÁŠTER M1 75 68 81 224
28/8 TJ Sokol Nevšová M3 61 95 67 223
29/13 FK Ledce M1 75 33 115 223
30/14 TJ Sokol Lipí M1 75 70 77 222
31/15 TJ Holoubkov A M1 66 78 75 219
32/16 Sokol Kozolupy B M1 75 69 75 219
33/17 SK Baník Libušín, z.s. M1 75 81 63 219
34/9 FK Suchov M3 75 61 81 217
35/10 TJ BŘIDLIČNÁ "B" M3 75 66 75 216
36/11 TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B" M3 72 65 79 216
37/18 TJ Čechie Příkosice "B" M1 75 48 93 216
38/19 TJ SOKOL MYSLÍV M1 40 50 125 215
39/9 TJ Sokol Lipník M2 59 67 88 214
40/20 SK Smíchov Plzeň M1 75 65 73 213
41/12 FK Šardice M3 75 81 57 213
42/10 TJ SOKOL ZDISLAVICE M2 75 50 87 212
43/21 TJ Viktoria Vestec M1 75 54 83 212
44/22 SK Petrovice "B" M1 75 47 89 211
45/23 Fotbalový klub Trafo Hadačka, z.s. M1 75 34 102 211
46/24 TJ Sokol Čisovice,z.s. M1 75 91 45 211
47/25 TJ Čechie Přikosice "A" M1 75 52 83 210
48/11 SK Křičeň M2 48 76 85 209
49/26 SK Čtyři Dvory, z.s. A M1 75 59 75 209
50/27 TJ Dobřany M1 75 57 77 209
51/12 Sportovní klub Jeníkovice, z.s. M2 66 60 79 205
52/13 SK Záhorovice,z.s. M3 69 57 77 203
53/13 TJ SOKOL ČESKÉ KOPISTY M2 75 72 55 202
54/14 Fotbalový Club Rapotice b, z.s. M3 63 82 57 202
55/28 TJ Jiskra Vranov, spolek M1 75 50 75 200
56/15 TJ Štítná nad Vláří,z.s. "A" M3 75 40 83 198
57/14 FK Chotusice 1932 z.s. M2 75 44 79 198
58/15 TJ SOKOL ŠKVOREC M2 75 39 84 198
59/29 TJ SOKOL POSTŘEKOV B M1 75 67 55 197
60/30 TJ Sokol Lhota A M1 75 37 85 197
61/31 Sokol Písnice 1928 M1 48 74 75 197
62/16 TJ ZD Vlastiboř M2 75 34 87 196
63/16 TJ Hostim M3 42 66 85 193
64/17 TJ Břidličná "a" M3 75 43 75 193
65/18 SK Řetězárna ,,A,, M3 75 40 77 192
66/32 Sokol Kozolupy A M1 75 40 75 190
67/17 FK Meteor Tábor M2 75 30 83 188
68/33 Tj Baník Pila M1 18 108 61 187
69/34 TJ Hrádek M1 75 35 75 185
70/35 Tj Sokol Zahořany M1 4 108 71 183
71/18 MSK Benešov nad Ploučnicí, z.s. M2 75 33 75 183
72/36 TJ Sokol Hlohová M1 75 47 58 180
73/19 FK Kratonohy B M2 75 63 42 180
74/20 SK SPARTAK SLATIŇANY M2 69 54 57 180
75/21 TJ Dynamo Lindava M2 42 60 75 177
76/22 SK Tuněchody "A" M2 12 50 115 177
77/37 Sportovní klub Chyňava, z.s. M1 59 67 50 176
78/19 SK Petrov-SobotÍn M3 65 52 59 176
79/38 TJ Sokol Mladotice B M1 75 23 77 175
80/39 TJ SOKOL POSTŘEKOV A M1 75 45 55 175
81/23 SK Čechie Veltruby,z.s. M2 42 45 87 174
82/40 TJ Holoubkov B M1 45 50 79 174
83/41 Slávie Kakejcov M1 75 63 35 173
84/24 TJ Sokol Radčice M2 75 27 70 172
85/20 Fotbalový Club Rapotice a,z.s. M3 52 59 61 172
86/21 AC BUK M3 12 51 109 172
87/22 SK Horní Lhota.z.s. M3 60 36 75 171
88/25 TJ Jaroslav,z.s. M2 57 63 50 170
89/42 Fk Novosedlice M1 75 82 13 170
90/23 TJ Nová Včelnice M3 74 17 77 168
91/43 TJ Sokol Hunčice ´A´ M1 72 42 53 167
92/26 FK Vysoká M2 19 89 59 167
93/44 TJ Hvězda Trnovany,z.s. M1 75 37 55 167
94/27 TJ Sokol Moravany B M2 42 50 74 166
95/28 TJ Noviny z.s. M2 75 60 30 165
96/45 Tj KRÁLOVA LHOTA M1 36 69 59 164
97/46 Sportovní klub Kovodružstvo Strážov z.s. M1 75 63 20 158
98/47 SOKOL PIČÍN A M1 75 62 20 157
99/48 TJ SLOVAN Vejprty M1 60 94 0 154
100/49 Baník Zbůch B M1 33 75 45 153
101/29 SK STOLANY M2 21 55 77 153
102/30 TJ Přelovice B M2 24 46 83 153
103/50 TJ Start Tlumačov A M1 57 85 10 152
104/31 SK Tuněchody B M2 0 53 98 151
105/51 TJ Sokol Dobříč M1 75 65 10 150
106/52 TJ Baník Stříbro senioři M1 48 27 75 150
107/53 Tělovýchovná jednota Oldřichov,spolek M1 12 100 38 150
108/54 AFK Březina M1 75 38 36 149
109/32 Tělovýchovná jednota Velké Poříčí z.s. M2 12 96 40 148
110/55 TJ Start Dešenice M1 26 68 54 148
111/24 SK Řetězárna ,, B,, M3 33 35 79 147
112/33 Tělovýchovná jednota Dynamo Rosice, spolek M2 48 22 75 145
113/56 Fotbalový klub Hostomice, z.s. M1 66 35 44 145
114/57 FK JINOČANY M1 72 62 10 144
115/34 SK Bezno - Sovínky M2 57 23 63 143
116/58 Sk viktoria lom M1 48 40 55 143
117/59 TJ Slovan Černý Dub M1 75 57 10 142
118/35 TJ Sokol Košice M2 75 22 45 142
119/36 Tj Sokol Postupice z.s. "B" M2 42 44 55 141
120/60 Sportovní klub Chyňava, z.s. B M1 49 46 46 141
121/25 TJ Sokol Kostice M3 54 51 36 141
122/61 FC Chotíkov 1932 z.s. M1 72 69 0 141
123/37 TJ Přelovice A M2 24 37 79 140
124/38 TJ Sokol Prackovice nad Labem, z.s. M2 12 80 48 140
125/26 Fotbalový klub Výšovice M3 47 42 50 139
126/62 TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří, z.s. M1 39 100 0 139
127/63 SK Čtyři Dvory, z.s. B M1 69 38 30 137
128/27 TJ SOKOL SEHRADICE M3 75 25 36 136
129/39 FK Pertoltice z.s. M2 48 53 35 136
130/40 Tj Sokol Postupice A z.s. M2 36 44 55 135
131/64 TJ Slávia Úněšov A M1 0 100 35 135
132/28 FKD B M3 0 99 35 134
133/29 TJ Sokol Předín M3 41 93 0 134
134/41 TJ Rudník z,s. M2 75 31 26 132
135/30 TJ Sokol Bělotín, z. s. M3 24 91 14 129
136/65 TJ Sokol Lhota B M1 72 22 35 129
137/42 Fotbalový club Krásný Les M2 59 49 20 128
138/31 SK Kamenice 1933 M3 0 63 63 126
139/32 TJ Klimkovice, z.s. M3 36 38 52 126
140/66 TJ Drozdov z. s. M1 57 46 20 123
141/43 TJ Tatran Miřetice M2 27 57 38 122
142/33 FC Tatran Touax Supíkovice M3 15 58 47 120
143/67 Tělovýchovná jednota Sokol Mochtín M1 12 57 51 120
144/44 SK Tučapy, z.s. M2 57 48 15 120
145/45 TJ Union Děčín M2 39 70 10 119
146/68 FC Švihov M1 0 89 30 119
147/69 Meclov B M1 30 78 10 118
148/34 TJ Sokol Charvátská Nová Ves "B" M3 0 57 61 118
149/70 SOKOL PIČÍN B M1 75 23 20 118
150/35 FC PEČ M3 26 59 32 117
151/36 TJ Pitín M3 39 43 35 117
152/71 SK SLOVAN Plzeň 1910 M1 34 69 10 113
153/46 Sokol Horní Počaply M2 0 57 55 112
154/47 TJ Sokol Janov M2 0 90 22 112
155/48 SK Sparta Dašice A M2 57 37 17 111
156/37 FC Babice M3 0 100 10 110
157/38 FK SlavonÍn M3 42 56 11 109
158/72 Tělovýchovná jednota Sokol Sulislav M1 18 70 20 108
159/49 TJ Slavoj Skřivany, z.s. M2 46 40 21 107
160/73 TJ SOKOL CERNOSIN M1 75 32 0 107
161/39 FKD A M3 8 53 45 106
162/50 AFK Ostřešany,z.s. M2 0 61 45 106
163/51 TJ Sokol Morašice M2 0 51 55 106
164/40 FK Lubná 1959 M3 30 39 36 105
165/52 T.J Sokol Bystré M2 12 58 35 105
166/74 TJ ZD Meclov A M1 18 76 10 104
167/53 TJ Městec M2 24 19 60 103
168 TJ VIKTORIA VESTEC B 5 65 33 103
169/75 TJ Sokol Běšiny M1 72 18 10 100
170/76 TJ SPARTAK ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM M1 57 23 20 100
171/77 TJ Chlum M1 26 62 12 100
172/41 SK Horní Žďár M3 72 15 13 100
173/78 SK Obory o.s. M1 51 48 0 99
174/54 TJ Sokol Moravany A M2 0 22 75 97
175/42 TJ Sokol Hostašovice M3 57 38 0 95
176/55 ČFK Brňany, z.s. M2 30 40 25 95
177/79 TJ Sokol Střížovice M1 30 28 36 94
178/56 Tělovýchovná jednota Rozvoj Křesetice, z.s. M2 15 69 10 94
179/57 TJ Sokol Sendražice M2 12 80 0 92
180/80 TJ Sedmihoří Oplotec z.s. M1 38 12 41 91
181/81 SK Všeruby M1 0 80 10 90
182/58 TJ Sokol Krouna M2 12 68 10 90
183/82 TJ ZD Kovářov M1 0 39 50 89
184/83 Tj Sokol Dolní Bělá, z.s. M1 24 44 20 88
185/84 Tělovýchovná jednota Sokol Měčín M1 0 78 10 88
186/85 Fotbalový klub FC Zličín M1 36 52 0 88
187/86 TJ Dynamo Studánka M1 12 76 0 88
188/59 TJ Sokol Tichonice M2 0 87 0 87
189/87 SK Nezbavětice M1 18 69 0 87
190/60 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Přelouče A M2 18 29 39 86
191/61 SK Roma Neratovice z,s M2 12 74 0 86
192/88 TJ Start Tlumačov B M1 27 48 10 85
193/62 Vrchotovy Janovice "A" M2 14 61 10 85
194/89 SK BOLEŠINY "B" M1 0 75 10 85
195/90 TJ Staré Sedliště z.s. M1 12 60 13 85
196/91 TJ Sokol Osvračín "A" M1 12 58 14 84
197/92 TJ Sokol Pňovany M1 0 31 53 84
198/93 Tělovýchovná Jednota Sokol Holostřevy z.s. M1 12 59 12 83
199/63 Tělovýchovná Jednota sokol Újezd U Přelouče b M2 18 45 20 83
200/43 FK Bělá pod Pradědem z.s. M3 0 73 10 83
201/44 TJ Sokol Šebkovice "A" M3 12 36 35 83
202/64 FK Brniště M2 0 80 0 80
203/45 FC Valašské Příkazy M3 0 70 10 80
204/94 FK Union Strašnice M1 0 45 35 80
205/95 TJ Sokol Osvračín "B" M1 11 38 29 78
206/65 FK Krásná Studánka B M2 12 65 0 77
207/96 Tělovýchovná jednota SoKol Suché M1 0 61 15 76
208/66 TJ Slavoj Cerekvice nad Loučnou, z.s. M2 14 62 0 76
209/97 BanÍk Zadní Chodov M1 0 65 10 75
210/46 TJ Jiskra Nová Bystřice M3 24 38 13 75
211/98 SK Družec 1923 M1 0 74 0 74
212/99 TJ Slavoj Obecnice M1 0 64 10 74
213/67 TJ Jankovice M2 4 34 35 73
214/47 SK Lipová-lázně M3 0 63 10 73
215/100 Fotbalový klub Lažiště, z.s. M1 0 73 0 73
216/48 Tělovýchovná jednota Sokol Nedakonice M3 0 62 10 72
217/49 Rudice M3 0 62 10 72
218/50 Sportovní klub Rohozná M3 12 40 20 72
219/101 TJ TATRAN Třemošná B M1 0 61 10 71
220/51 TJ Sokol Charvátská Nová Ves "A" M3 28 43 0 71
221/68 FK Makov Hůrka M2 0 61 10 71
222/102 TJ Sokol Konstantinovy Lázně M1 0 70 0 70
223/52 TJ Sokol Šebkovice "B" M3 0 35 35 70
224/103 TATRAN TŘEMOŠNÁ z.s. A M1 15 55 0 70
225/104 Čechie Nový Jáchymov M1 0 59 10 69
226/69 Tělocvičná jednota Sokol Terezín M2 0 67 0 67
227/70 FC Lomnice nad Popelkou M2 0 66 0 66
228/71 Tělovýchovná jednota Klíčany M2 0 55 10 65
229 Sportovní tým při Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské Českého vysokého učení technického v Praze Tralalalala, z. s. 12 53 0 65
230/105 SK Bolešiny "A" M1 0 54 10 64
231/106 TJ Sokol Žinkovy M1 0 54 10 64
232/107 Sokol CEHNICE z.s. M1 0 42 21 63
233/108 Fotbalový klub Brod nad tichou M1 0 53 10 63
234/109 SK Střížov M1 0 63 0 63
235/72 FK STRÁŽ pod RALSKEM M2 18 45 0 63
236/110 Čechie Halže M1 0 51 10 61
237/111 Baník Zbůch A M1 0 50 10 60
238/73 TJ VALY M2 0 60 0 60
239/112 TJ Sokol Vysoká Libyně z.s. M1 13 24 23 60
240 Sparta Sosnová 12 48 0 60
241/74 Tělovýchovná jednota Sokol Hořepník M2 12 48 0 60
242/75 SK Lázně Bohdaneč z.s. M2 0 22 37 59
243/53 Tělovýchovna jednota Podyji Černič z.s. M3 38 21 0 59
244/76 SK Sparta Dašice B M2 0 48 10 58
245/77 Fotbalový oddíl PV FC Polevsko M2 0 48 10 58
246/113 SK Slavia Jesenice A M1 0 48 10 58
247/54 TJ Sokol Bobrová M3 12 46 0 58
248/78 SK SPOMYŠL, z.s. M2 12 45 0 57
249/114 TJ Sokol Údlice, z.s. M1 12 45 0 57
250/55 FK Vrbice 1959 M3 0 56 0 56
251/56 TJ Sokol Velké Opatovice M3 12 44 0 56
252/79 TJ Slovan Kamenice nad Lipou B M2 0 46 10 56
253/57 Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice M3 0 46 10 56
254/80 TJ MOJŽÍŘ B M2 0 45 10 55
255/115 Sportovní klub Doubravan Újezd M1 12 43 0 55
256/116 TJ Sokol Srbice M1 0 54 0 54
257/58 TJ Litohoř M3 0 44 10 54
258/81 Sparta Mratín M2 0 33 21 54
259/82 TJ Sokol Plaňany M2 0 42 10 52
260/117 T.J. Sparta Sulkov z.s. M1 12 40 0 52
261/118 TJ Lučina Ptenín M1 0 39 12 51
262/119 SLOVAN KVÍČOVICE M1 12 29 10 51
263/83 TJ TATRAN Ctětín, z.s. M2 12 39 0 51
264/84 TJ MOJŽÍŘ A M2 0 37 12 49
265/59 FSC Stará Říše C M3 0 39 10 49
266/60 TJ HORNÍ KOUNICE M3 12 36 0 48
267/61 Sportovní fotbalový klub Nedvězí M3 0 47 0 47
268/85 FK Chotyně 2012 M2 6 21 20 47
269/120 TJ PROBOSTOV M1 12 35 0 47
270/62 Fotbalový klub Pustějov M3 12 35 0 47
271/86 FC Bílé Podolí M2 18 29 0 47
272/121 SK Slavia Jesenice B M1 0 36 10 46
273/87 TJ sokol zahrádky M2 0 35 10 45
274/63 TJ Haná Nezamyslice M3 12 33 0 45
275/64 TJ Tupesy M3 0 44 0 44
276/122 SK Kyselka M1 0 33 10 43
277/65 SK Valeč M3 0 33 10 43
278/88 SK Starý Bydžov M2 0 43 0 43
279/66 TJ Nezdenice z.s M3 12 31 0 43
280/89 SK Jevíčko M2 0 42 0 42
281/123 SK VOCHOV 1930 M1 12 30 0 42
282/67 TJ Sokol Kobylí M3 0 40 0 40
283/90 FK Slavoj Čistá M2 0 30 10 40
284/91 FK - Přelouč B M2 0 30 10 40
285/124 SK Ervěnice - Jirkov M1 0 40 0 40
286/125 TJ Sokol Kostelec M1 0 39 0 39
287/68 Baník OKD Doubrava M3 0 28 10 38
288/126 SK Kdyně 1920 M1 0 27 10 37
289/127 Sokol Cehnice "B" M1 0 15 22 37
290/128 Tatran Kamenný Přívoz z.s. M1 12 25 0 37
291/92 SK Obrataň M2 0 35 0 35
292/93 TJ Velichovky, z.s. M2 0 33 0 33
293/69 TJ SOKOL RUDICE 1922 z.s. M3 0 30 0 30
294/94 Sportovní klub Popkovice M2 0 28 0 28
295/129 TJ Sokol Blížejov M1 0 25 0 25
296/130 TJ Zborov M1 0 23 0 23
297/95 FK Červené Pečky M2 0 12 10 22

Bylo ti už 18?

Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Tato stránka používá cookies. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies dle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.