Komentáře rozhodčích v éteru?

předchozí další

imageRozhodčí používají k domluvě při zápase sluchátko a mikrofon. Co si mezi sebou šuškají, se ovšem k divákům nedonese. Změní se to?

Českomoravský fotbalový svaz přišel se zajímavým, ale možná až příliš odvážným nápadem. V rámci projektu na zvýšení atraktivity českého fotbalu navrhl, že by sudí mohli v budoucnosti mluvit „do éteru“. To v podstatě znamená, že by televizní diváci slyšeli všechno, co by mezi mikrofony rozhodčích zašumělo.

Nejspíš si to ale fotbalový svaz hned zase rozmyslel. Svědčí pro to i fakt, že raději informace o tomto nápadu rychle stáhl ze svého webu. Asi si všichni dokážeme představit, jaké diskuse by promluvy sudích do éteru rozpoutávaly a jak by se důvody jejich rozhodnutí neúprosně propíraly slovo po slovu. Spekulanti by si ale určitě přišli na své.

Naštěstí nic takového nefunguje ani jinde ve světě, i když se o něčem podobném kdysi diskutovalo ve francouzském fotbale. Mohlo by to být zajímavé, ale pro samotný fotbal by to asi moc dobré nebylo. Pro rozhodčí pak už vůbec ne.

Pošli kamarádovi Zalinkovat
Tvoje jméno/nick:
Tvůj e-mail:
E-mail příjemce:
Je možné zadat i více e-mailových adres
(adresy oddělujte čárkou).
Vzkaz:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Hodnocení:
4.0

Přihlašte se a přidejte svoje hodnocení

Zhlédnuto: 2012× | Komentářů: 0

Zatím žádné komentáře.