Pečení holubi lítají do huby. Ale jen na svatbě… Nevěříte?
Nějak se nám rozmohly svatby. A teď v pátek 13. se konají v jeden den dokonce dvě svatby mých známých. Pečení holubi však budou poletovat jen na jedné.
Potkal jsem kamaráda a kamarádku. Že prý budou na svatbu připravovat pohoštění. Zajímalo mě, co bude dobrého. Že prý holubi. No, nikdy jsem to nejedl a popravdě vždycky, když slyším holub, představím si toho městského a nějak mě přejde chuť, ale ti domácí prý chutnají jako malá kuřátka.
A až budou hotoví a upečení, budou prý na té svatbě za pomoci nějakého důmyslného mechanismu létat až do úst lačných svatebčanů. Nevím ještě, jak to bude fungovat, ale rozhodně by mě docela zajímalo, jak to vymyslí.
V každém vztahu přicházejí lepší i horší chvíle a ty lepší je třeba si důkladně užít. Protože těch těžkých a ne tak pěkných je každý život plný, a navíc, bude to asi poprvé a nejspíš i naposledy, kdy budou pečení holubi lítat až do… (ano, právě tam).
Zhlédnuto: 2491× | Komentářů: 0
Zatím žádné komentáře.