Víc hudby na Gambrinus.cz

předchozí další

Hudby není nikdy dost, ale kdo má stíhat všechno sledovat, že. Naštěstí Gambrinus na vás myslí stále, a tak pro vás rozšiřuje a vylepšuje sekci Hudební kanál.

Už od začátku října vám v hudební sekci servírujeme zbrusu nové Recenze Made in Gambrinus, kde najdete zhodnocení nejžhavějších novinek na hudební scéně včetně ukázek. Mezi první recenzované desky se dostali třeba Manu Chao, Radůza, Sto zvířat, James Blunt a další.

hudbaNově přibyl i obsáhlý Hudební kalendář s programy klubů vždy na celý měsíc, pěkně přehledně uspořádaný podle data nebo regionu. Několika kliknutími tak zjistíte, kam zajít večer zapařit a kde si poslechnout pořádnou muziku.

V nejbližší době čekejte ještě další on-line rozhovor s některou z českých kapel, pravidelně aktualizujeme i hudební aktuality. To všechno v sekci Hudební kanál na Gambrinus.cz.

Pošli kamarádovi Zalinkovat
Tvoje jméno/nick:
Tvůj e-mail:
E-mail příjemce:
Je možné zadat i více e-mailových adres
(adresy oddělujte čárkou).
Vzkaz:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Hodnocení:
4.0

Přihlašte se a přidejte svoje hodnocení

Zhlédnuto: 2001× | Komentářů: 2

Gábina
15.10. 2007

Fakt skvělý, všechno důležitý pohromadě, ja to má být.

Gustav
15.10. 2007

Souhlasím, konečně všechno na jednom místě.