PŘICHÁZÍ DOBA PLECHOVÁ

PŘICHÁZÍ DOBA PLECHOVÁ

Proč plechovky?

Plechovky jsou oblíbené hlavně pro svoji praktičnost a současně i dlouhou trvanlivost. Jsou velmi praktickým balením zejména teď v létě, ať už vyrazíte na výlet do přírody, chystáte se pod stan, jet na vodu, na chalupu s přáteli nebo na dovolenou k moři.

Pivo v plechovce dosahuje cca 2x vyšší trvanlivost ve srovnání s PET balením (6 měsíců vs 3-4 měsíce).

Plechovka je:


Už v lednu jsme zvýhodnili jednotkovou cenu plechovek a na jaře představili novou variantu multibalení 6 ks plechovek za ještě výhodnější cenu.

Další novinka v našem portfoliu

V tomto trendu pokračujeme a na léto jsme pro vás připravili další praktické multibalení 12 ks plechovek 0,5l Gambrinus Světlý, opět za zvýhodněnou cenu oproti nákupu jednotlivých kusů.

Toto balení, ideální pro letní dovolenou s přáteli, bude k dostání ve vybraných obchodních řetězcích: Tesco, Albert hypermarket a Interspar.

Multibalení 12 ks plechovek 0,5l Gambrinus Světlý

UŽIJTE SI LÉTO S PŘÁTELI!




» Nenechte si ujít náš nový TV spot! «