❮ Zpět

Projekt Kopeme za fotbal pokračuje s malými změnami

Kdy jindy než v těchto těžkých dobách by amatérským fotbalovým týmům po celé České republice měl pomoci projekt Kopeme za fotbal. Rozhodli jsme se, že se pokusíme jej v maximální možné míře ponechat tak, jak byl spuštěn, a měnit pravidla co nejméně, aby vám co nejlépe pomáhal v chodu amatérských týmů.

Jak se tedy mění pravidla jubilejního desátého ročníku projektu vzhledem k pandemii koronaviru?

Sportovní část

Aby byla zajištěna co největší spravedlnost v bodování týmů za jejich výsledky v mistrovských zápasech, rozhodli jsme se pro následující krok – týmům se budou počítat body za celou podzimní část sezóny. Tu mají všechny celky odehranou, naopak do jarní části nastoupily pouze některé. Body budou tedy vynásobeny koeficientem dle počtu zápasů na podzim, jaro se už počítat nebude.

Změna se projeví do konce tohoto týdne, pokud by stav bodů za sportovní část neseděl, určitě nás zkontaktujte na e-mailové adrese kopemezafotbal@gambrinus.cz.

5-original  16-original 

Pivní část

Pivní část bude ponechána bez větších změn. Nadále tak můžete nahrávat doklady za vyčepované sudy piva Gambrinus v týmové hospůdce (pokud vydává skrze okénko či funguje v jiném, povoleném, režimu), anebo za sudy koupené ve velkoobchodu a vyčepované na menších akcích v okruhu fotbalových přátel. Řiďte se však, prosím, nařízením vlády a pravidly aplikovanými vašimi obcemi či městskými částmi.

Jedinou změnou v rámci pivní části je zrušení akce 4+1 na měsíc květen. Ohledně červnové akce 4+1 budeme ještě informovat vzhledem k vývoji aktuální situace.

Měsíční soutěže

Body za měsíční aktivitu můžete nadále získat v rámci akce Doporuč tým a získej odměnu. Ta původně byla vyhlášena v únoru, ale postupně byla její platnost prodloužena až do konce ročníku projektu Kopeme za fotbal. Pokud tedy splníte dané podmínky soutěže k poslednímu červnovému dni, máte nárok na odměnu.

Jak jsme informovali již dříve, akce Ukliďme Česko je pozastavena. Přihlášené týmy se jí mohou zúčastnit v termínu, který stejnojmenný spolek vyhlásí v následujících týdnech.

Další měsíční soutěže budou vyhlášeny ve zbytku ročníku, budete tak ještě mít možnost získat cenné body do celkového bodování a pro vstup do Katalogu odměn.

Držte se, jsme tu pro vás!

Ostatní Články

Články

Vykopněte sezonu, vyhrajte nezapomenutelnou VÝKOPNOU!

Články

Sokol Škvorec byl oceněn za vítězství ve Výkopné 2020

Články

Vyhlášení výsledků grantového programu 2020

Články

Termín podání přihlášek do grantového programu vypršel

Články

Zapoj svůj klub do grantového programu 2020!

Články

Grantový program 2020 je za dveřmi, buďte ve střehu!

Články

Konec ročníku 2019/2020 je již na dohled!

Články

Rozhodni o vítězi ankety Osobnost amatérského fotbalu 2019!

Články

Zvol finalisty ankety Osobnost amatérského fotbalu 2019!

Články

Nominuj osobnost amatérského fotbalu 2019

Články

Pavel Horváth se stal tváří projektu Kopeme za fotbal!

Články

10. ročník projektu Kopeme za fotbal odstartován!

Články

Kopeme za fotbal – to nejlepší ze sezóny 2018/2019

Články

Konec fotbalu v Dolních Zálupech

REGISTRUJTE TÝM
A VYHRAJTE

REGISTROVAT TÝM
Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let.